RECENZE - Pravda a jiné lži

8. června 2016 v 15:32 | Slečna Barevná |  Knihy
Zdravím!

Možná jste z mého článku 50 problémů knihomolů poznali, že 'trošku' čtu. A proto tu budou recenze na týdenním pořádku.
V tomto článku jsem si připravila knihu Pravda a jiné lži.
Pravda a jiné lži

Jedná se o thriller. Napsal ji německý spisovatel Sascha Arango. Stal se z ní i bestseller. Má asi 230 stránek a pevnou vazbu.

Stručný popis:
Henry je autorem světových bestsellerů. Žije se svou manželkou a svým psem spokojeně v rodinném domě. Vše se ale zvrhne, když se dozví, že s ním jeho milenka čeká dítě. Rozhodne se vzít vše do svých rukou, to ale ještě neví, že se vše velmi zkomplikuje. Nejlepší by bylo odklidit milenku z cesty. Ale co se stane?

Můj názor:
O knize jsem se dozvěděla díky referátu mé kamarádky ve škole. Poté mi ji i ona půjčila. Kniha sice měla dobrou pointu, ale občas jsem se v ní ztrácela. I přesto byla kniha velmi čtivá, nakonec jsem ji dočetla v nemocnici (jen na pozorování). Jen mi v některých situacích připadaly postavy příliš chladnokrevné. Fascinoval mě ale autorův styl pro spojitost věcí. Někdo tuto knihu naprosto odsoudil, někdo zase měl na ní hodně pozitivní názor. Nenašla bych ale tolik lidí, kteří mají stejný názor jako já. Knihu bych vám sice doporučila, ale samozřejmě existují i lepší věci. Ale vzhledem k tomu, že jsem měla knihu půjčenou, tak bych si ji ale koupila. Takže vás nechci odrazovat od čtení a směle do toho :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama